עורך דין אייל אשכנזי

תג  
חפש
הוספת קישור   |   חדשות אחרונות

עורך דין אייל אשכנזי

משרד עורכי דין פשיטת רגל אייל אשכנזי מייצג זוכים וחייבים כאחד ומעניק ייעוץ וליווי משפטי לאלו שנקלעו בעל כורחם לתסבוכת במערכת מורכבת זו של הוצאה לפועל,שכידוע כבר זמן רב אינו נחלתו הבלעדית של מגזר מסוים אלא נוגע גם לזוכה ולחייב.

המשרד מתמחה בטיפול בתיקים מורכבים ורגישים הכוללים מגוון רב של נושים, החל מרשויות המס, בנקים , חובות מזונות , וכל זאת תוך חשיבה יצירתית ומתן פתרונות בדרך המהירה והיעילה ביותר.

משרדי מתמחה בליטיגציה אזרחית ומסחרית, בייצוג חייבים וזוכים לרבות התמחות בהליכי פשיטת רגל, אשר בניגוד לדעה הרווחת, כיום נוגעים לאנשים שונים מכל שכבות האוכלוסייה. כמו כן, המשרד מתמחה בניהול תביעות כספיות חוזיות ומסחריות. כך למשל בפן המסחרי, משרדי מלווה יזמים המבקשים לשמור על זכויותיהם בחברה שתקום ולאחר מכן את העסק עצמו לאחר הקמתו. אחד הדברים המספקים בעבודתי הוא לראות את הרעיון הראשוני של היזמים קורם עור וגידים ומתפתח לעסק משגשג.

במסגרת הטיפול בתחום ההוצאה לפועל, המשרד עוסק בהכנת חייבים לחקירת יכולת, בעריכת הסדרי פשרה, כינוס נכנסים ומעקב תשלומים ללא התערבות הלקוח.

אנו מומחים בתהליך פשיטת רגל , משרדנו זוכה להצלחה רבה בתחום ההגנה על החייבים, ומוכיח הצלחה רבה בתחום , הגנה על החייב החל ממחיקת חובות עבר ישנים וסגירת התיקים ללא תשלום כלל וכלה בהסדרי חובות עם הפחתה של עד 90% מגובה החוב
 
תאריך הוספת הקישור
לפני 3 חודשים 2 שבועות
מספר צפיות
107
כניסות לקישור
0
מתוך אתר
eyal-law.co.il
כניסה לקישור
נושאים קשורים :
 
קישור ישיר
 
אתר תג מביא לכם את הדברים המעניינים באמת, כל החדשות החמות והדברים המפתיעים תמצאו באתר תג.com © 2015